golden-steyt-zavdav-tretoyi-porazki-klivlendu-u-finalniy-seriyi-nba

"Голден Стейт" завдав третьої поразки "Клівленду" у фінальній серії НБА

• 7890 переглядiв

КИЇВ. 8 червня. УНН. Фінальна серія плей-оф НБА переїхала до штату Огайо, де місцевий “Клівленд Кавальєрс” приймав “Голден Стейт” у третій зустрічі між цими командами, передає кореспондент УНН.

Вже через чотири хвилини зустрічі головний наставник команди з “золотого штату” брав тайм-аут, адже на паркеті домінували гравці протилежного колективу — 14:4. Вказівки тренера Стіва Керра допоміг команді — завдяки 13 очкам Дюранта “Ворріорс” зменшили відставання (28:29). Друга чверть також була більш вдалою у виконанні господарів — 58:52.

Однак у другій частині протистоянні “воїни” були кращими, довівши рахунок до 110:102 на своб користь.

Зауважимо, що форвард переможців Дюрант набрав 43 очки, 13 підбирань і 7 передач. По 10 пунктів у Гріна, Макгі, Томпсона і Белла, 11 у Каррі. Кращими у складі “Кавальєрс” були Леброн Джеймс — 33 бали, 11 передач і 10 підбирань, Кевін Лав — 20 + 13 пд і Худ 15.

Таким чином, рахунок у серії став 3:0 на користь “Клівленда”, і у випадку перемоги в наступній гостьовій грі “Ворріорс” вдруге поспіль виграють чемпіонат НБА.