goli-dvokh-ukrayintsiv-vryatuvali-gent-vid-porazki-v-chempionati-belgiyi

Голи двох українців врятували "Гент" від поразки в чемпіонаті Бельгії

• 12270 переглядiв

КИЇВ. 2 листопада. УНН. У заключному матчі 13-го туру чемпіонату Бельгії ФК "Гент" футболістів національної збірної України Романа Яремчука та Ігоря Пластуна в гостях провів баталію із "Андерлехтом", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

У грі проти "Андерлехту" обидва футболісти збірної України з’явилися у стартовому складі й стали головними особами зустрічі. До 84-ї хвилини їхня команда поступалася господарям із рахунком 1:3. Але спочатку Яремчук вдало зіграв на добиванні після свого ж нереалізованого пенальті, а потім Пластун на 90+4-й хвилині приніс гостям нічию - 3:3.

Ще один українець "Гента", Роман Безус, вийшов на заміну на 61-й хвилині.

Примітно, "Гент" набрав 22 очки і посідає четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

Додамо, що в цьому сезоні Яремчук провів у складі "Гента" 18 матчів, забив 13 м’ячів та віддав три результативні паси.