gra-z-dvoma-viluchennyami-dinamo-peremoglo-shakhtar-u-kubku-ukrayini

Гра з двома вилученнями: "Динамо" перемогло "Шахтар" у Кубку України

• 14691 переглядiв

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. На "Олімпійському" київське "Динамо" і "Шахтар" зійшлися на стадії 1/8 фіналу Кубка України, повідомляє кореспондент УНН.

В середині першої половини капітан "біло-синіх" Сергій Сидорчук оформив красень-гол – удар з напрочуд дальньої дистанції прийшовся у ціль. В цей момент воротар Пятов був непорушним.

На останніх хвилинах Степаненко спробував вирівняти становище на табло, але після його спроби головою Бущан виявився на місці. Згодом Шепелєв відзначився навмисним ударом ззаду по ногам Тайсона – арбітр одразу вилучив півзахисника з поля.

Навала від "Шахтаря" після подачі з кутового призвела до голу з лівої від Степаненка, який перевів гру в екстра-тайми (1:1).

Вже на 4 хвилині стартового екстра-тайму за підніжку другу жовту, а з нею і вилучення отримав Степаненко, вирівнявши склади на полі. Цим скористалися господарі поля. Верхова подача з кутового від Де Пени завершилася голом у виконанні Дениса Попова і перемогою киян - 2:1.

Варто відзначити, що в історії протистоянь команд у Кубку України "Шахтар" попереду – 10:6.