inter-zavoyuvav-peremogu-pered-matchem-ligi-chempioniv-iz-shakhtarem

“Інтер” завоював перемогу перед матчем Ліги чемпіонів із “Шахтарем”

• 13710 переглядiв

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Міланський гранд “Інтер” на своєму полі переміг Болонью (3:1) в рамках зустрічі 10-го туру Серії А, інформує УНН з посиланням на сайт клубу.

Штатний снайпер “нерадззурі” Ромелу Лукаку відкрив рахунок на 16 хвилині завдяки боротьбі у чужій штрафній, відзначившись з другої спроби. Наприкінці тайму захист “Боолоньї” дав змогу “розстріляти” їх воротаря Хакімі.

По перерві клуби обмінялися голами — дубль оформив Хакімі, а також забив Віньято.

Примітно, що “Інтер” повернувся на друге місце Серії А. Команда Конте поступається “Мілану” три очки — “россонері” 6 грудня зіграють з “Сампдорією”.

Також додамо, 9 грудня “Інтер” прийме “Шахтар” у рамках 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.