interpol-ukhvaliv-rezolyutsiyu-schodo-borotbi-z-nasilstvom-nad-ditmi-v-interneti

Інтерпол ухвалив резолюцію щодо боротьби з насильством над дітьми в Інтернеті

 • 18593 переглядiв

КИЇВ. 24 листопада. УНН. Країни-члени Інтерполу закликають міжнародну спільноту спонукати місцевих постачальників послуг наскрізного шифрування "взяти на себе відповідальність" та розробити продукти з метою захисту дітей від жорстокого поводження в Інтернеті. Про це пише УНН з посиланням на заяву організації.

Деталі

Резолюція, ухвалена на щорічній Генеральній асамблеї Інтерполу в Стамбулі, також закликає країни-члени ухвалити закони, які дозволяють місцевим правоохоронним органам запобігати та реагувати на випадки сексуального насильства над дітьми в Інтернеті з використанням цієї технології. Рішення ухвалено на другий день триденного засідання, йдеться у повідомленні Інтерполу.

"У резолюції країни-члени висловили занепокоєння щодо більш широкого використання наскрізного шифрування для приховування незаконних онлайн-злочинів проти дітей, таких як догляд за тілом, прямі трансляції сексуального насильства та поширення матеріалів сексуального насильства над дітьми", - повідомили в Інтерполі.

У заяві йдеться про те, що резолюція була схвалена більшістю делегатів. На зустрічі присутні близько 470 начальників поліції, міністрів та інших представників із понад 160 країн світу.

У заяві цитується слова генерального секретаря Інтерполу Юргена Штока: "Це питання часто подається, як гра з нульовою сумою, конфіденційність чи захист дітей, але й те, й інше можна захистити. Завдяки дизайну безпеки постачальники послуг можуть виконувати зобов'язання щодо забезпечення конфіденційності, а також гарантувати, що нові технології не будуть вироблятися за рахунок безпеки дітей".

Інтерпол заявив, що технологія наскрізного шифрування не дозволяє постачальникам послуг "виявляти сексуальне насильство над дітьми та виконувати законні запити правоохоронних органів, які прагнуть розслідувати справи, заарештовувати злочинців та убезпечити дітей-жертв".

Доповнення

У четвер Інтерпол планує провести вибори нового керівництва.

Перший президент КНР Мен Хунвей зник у середині свого чотирирічного терміну під час зворотної поїздки до Китаю у 2018 році. Згодом з'ясувалося, що його затримали за звинуваченням у хабарництві та інших можливих злочинах. Потім Інтерпол оголосив, що Мен пішов з посади президента організації.

Віце-президент Кім Чен Ян з Південної Кореї був обраний як заміна, щоб відбути залишок терміну Мен.

Голосування також є предметом розбіжностей, оскільки представники Китаю та Об'єднаних Арабських Еміратів претендують на високі посади в організації. Критики стверджують, що у разі перемоги цих кандидатів їхні країни використовуватимуть глобальні можливості Інтерполу для затримання вигнаних дисидентів і навіть політичних опонентів у себе вдома замість того, щоб відстежувати контрабандистів наркотиків, торговців людьми, підозрюваних у військових злочинах та ймовірних екстремістів.

Правозахисні групи також звинуватили кандидата з ОАЕ у причетності до тортур та довільних затримань.

Українські Національні Новини

Новини Світу

    Популярні

    Новини по темі

    "NFT" - словник Collins назвав слово 2021 року

     • 21632 переглядiв

    У Китаї заборонили зіркам хвалитися розкішшю у соцмережах

     • 17835 переглядiв