ispanskiy-klub-stav-supernikom-zori-v-raundi-pley-off-ligi-yevropi

Іспанський клуб став суперником "Зорі" в раунді плей-офф Ліги Європи

• 7686 переглядiв

КИЇВ. 16 серпня. УНН. За підсумком протистояння в Барселоні визначився майбутній опонент луганської "Зорі" в раунді плей-офф Ліги Європи, повідомляє УНН з посиланням на сайт українського клубу.

Після першого матчу "Люцерна" і "Еспаньола", суперником "Зорі" в раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи ставав каталонський клуб. У матчі-відповіді, що проходила в Барселоні, підопічні Давида Гальєго все з тим же рахунком 3:0 знову були сильнішими за "Люцерн".

Всі м'ячі були забиті ще в першому таймі. Спочатку відзначився китайський легіонер Ву, а до перерви остаточний рахунок встановив дубль Віктора Кампусано.

Додамо, що перший матч раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи відбудеться 22 серпня о Барселоні на стадіоні "Корнелья-Ель Прат".