ispantsi-zavoyuvali-minimalnu-gostovu-peremogu-nad-angliyeyu-v-lizi-natsiy

Іспанці завоювали мінімальну гостьову перемогу над Англією в Лізі націй

• 11400 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. В центральному поєдинку вечора Ліги націй у Дивізіоні А збірна Англії приймала на “Вемблі” Іспанію, повідомляє кореспондент УНН.

Головні події протистояння відбулися у першому таймі. На 11 та 13 хвилинах команди обмінялися взяттями воріт Люк Шоу віддав на хід передачу Маркусу Решфорду і нападник "Манчестер Юнайтед вразив ворота Де Хеа. Іспанці відповіли прострілом Родріго та точним ударом у ближній нижній кут Сауля.

Принесло три очки команді Луїса Енріке стандартне положення на 32 хвилині. Тьяго Алькантара прострілив, а захист господарів помилився при створенні штучного офсайду. Як наслідок Родріго в один дотик перемістив ігровий снаряд за спину Пікфорду — 1:2.

До кінця поєдинку Решфорд мав ще три стовідсоткові моменти, але на висоті себе проявив Де Хеа.

Зауважимо, 11-го серпня в іншому протистоянні групи 4 іспанці прийматимуть віце-чемпіонів світу — хорватів.