k-fesenko-oformiv-dabl-dabl-u-matchi-pley-off-ligi-chempioniv

К.Фесенко оформив дабл-дабл у матчі плей-офф Ліги чемпіонів

• 12154 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. У першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулося італійське дербі. “Венеція” на власному майданчику приймала “Авелліно” капітана збірної України Кирила Фесенка, повідомляє кореспондент УНН.

Український центровий вийшов у стартовому складі та активно провів старт поєдинку, оформивши два слем-данки. “Авелліно” лідирував у грі впродовж довгого часу — у другій чверті рахунок сягав 30:18, а на початку четвертої 10-хвилинки 47:42 на користь гостей. Проте в заключні хвилини баталії, яка проходила в повільному темпі, “Венеція” вирвала перемогу — 53:49.

У підсумку К.Фесенко став єдиним гравцем у матчі, який здобув дабл-дабл — 10 очок (5/14 двоочкові), 10 підбирань, а також 2 блок-шоти при 2 втратах.

Зауважимо, що чвертьфіналіст ЛЧ визначиться за підсумком двох матчів.

Як повідомляв УНН, другий представник збірної України Сергій Гладир разом з французьким “Монако” мінімально поступився “АЕКу” в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.