kapitan-zbirnoyi-ukrayini-iz-dvokh-peremog-debyutuvav-za-ispanskiy-bk-burgos

Капітан збірної України із двох перемог дебютував за іспанський БК "Бургос"

• 6952 переглядiв

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Капітан, центровий збірної України В’ячеслав Кравцов допоміг своєму БК “Бургос” перемогти в двох спарингах перед стартом елітного чемпіонату Іспанії з баскетболу, повідомляє УНН із посиланням на Федерацію баскетболу України.

Команда нашого “бігмена” перемогла “Унікаху” з рахунком 93:86, а сам Кравцов, вийшовши у старті, відіграв 22 хвилини, набрав 5 очок (1/3 двоочкових, 3/4 штрафних), зібрав 3 підбирання, зробив 2 передачі та 1 перехоплення при 3 втратах (результативна ефективність — 5).

Також капітан національної збірної взяв участь у контрольному матчі, в якому його “Бургос” грав проти ще одного клубу елітного чемпіонату Іспанії — “Естудіантеса”. Команда нашого легіонера перемогла з рахунком 94:91.

Центровий, вийшовши з лави, відіграв 17 хвилин, набрав 6 очок (3/4 двоочкових), зібрав 4 підбирання (2 у нападі) та зробив блок-шоти, а рейтинг його ефективності склав 13 балів.

Відзначимо, що незабаром українець приєднається до національної збірної, яка вже розпочала підготовку до матчів кваліфікації чемпіонату світу проти Іспанії (14 вересня) та Чорногорії (17 вересня).

Нагадаємо, що Кравцов перейшов до “Бургоса” в нинішнє трансферне вікно. Раніше він виступав у чемпіонаті Туреччини.