karpati-svyatkuvali-peremogu-u-pershomu-sparingu-v-turechchini

"Карпати" святкували перемогу у першому спарингу в Туреччині

• 6548 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. У своєму першому спарингу на турецьких зборах, львівські “Карпати” перемогли болгарський “Септемврі”, узявши реванш за минулорічну поразку. Про це повідомляє прес-служба клубу, передає УНН.

На поєдинок проти одного з аутсайдерів болгарського чемпіонату, який пройшов за сильної зливи, Фабрі Гонсалес виставив такий склад: Кучинський, Мякушко, Ковтун, Мегреміч, Слива, Харжевський, Кльоц, Мендес, Дебелко, Варгас, Бедойя.

У першому таймі жодна з команд нічим особливим на полі не відзначилася — переважно гра тривала в центрі поля, без натяків на гостроту. Фактично, єдиним моментом запам’яталися болгари, але Кучинського підстрахувала перекладина.

По перерві ситуація на полі змінилася. “Карпати” грали більш яскраво та агресивно. Хороший момент створив Гуцуляк, який класно пробивав у дальній кут, але кіпер болгарської команди виручив своїх партнерів. І все ж “леви” змогли забити. Провівши хорошу атаку “віялом”, на передачу з флангу відгукнувся Понде, який закривав дальню штангу. Прийнявши м’яча, другим дотиком форвард відправив круглого у ворота — 1:0.

Варто зазначити, що 27 січня “зелено-білі” проведуть другий спаринг в Туреччині. Їхнім суперником стане словацький “Ружомберок”.