karpati-zaznali-nischivnoyi-porazki-vid-shakhtarya

"Карпати" зазнали нищівної поразки від "Шахтаря"

• 11178 переглядiв

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Львівські "Карпати" на домашній арені "Україна" зазнали поразки з різницею у п'ять м'ячів від донецького "Шахтаря". Матч відбувся в рамках 10-го туру чемпіонату України, повідомляє кореспондент УНН.

Вже за підсумками першої половини гри усі питання стосовно переможця були зняті. На 13 хвилині за порушення правил на Степаненко, Ярослав Ракицький блискуче виконав штрафний, обвівши стінку, та направивши м'яч у ближній верхній кут. Далі проникаючий пас за спини оборонцям "левів" завершив ударом у порожні ворота Фернандо.

На 29 хвилині Жуніор Мораес поповнив власну колекцію забитих голів сезону, направивши м'яча під поперечину. Після того, як годинник показав 35 хвилину гри, цифри на табло стали 4:0. Вихід сам на сам реалізував Марлос. А в додатковий час українець оформив дубль.

Здавалося погром господарів на 79 хвилині завершив Микола Матвієнко (0:6), але гол-престижу за "зелено-білих" забив Мар'ян Швед – 1:6.

Зауважимо, що "гірники" мають в активі 27 очок із 30 можливих. "Карпати" з 9 балами на 10-й сходинці.