khemilton-stav-shestirazovim-chempionom-formuli-1-vpritul-nablizivshis-do-rekordu-shumakhera

Хемільтон став шестиразовим чемпіоном "Формули-1", впритул наблизившись до рекорду Шумахера

• 12556 переглядiв

КИЇВ. 4 листопада. УНН. Британський пілот команди Mercedes Льюїс Хемільтон, здобувши друге місце на Гран-прі США у неділю, став шестиразовим чемпіоном "Формули-1". Про це повідомили на офіційній сторінці "Формули-1" у Twitter, інформує УНН.

"Він це зробив! Льюїс Хемільтон – шестиразовий чемпіон світу!", - йдеться у повідомленні.

Британцю вдалося досягнути такого результату після 2-го місця на Гран-прі США, забезпечивши дострокове лідерство у загальному заліку.

Гонку ж виграв переслідувач Хемільтона і партнер по команді Mercedes – фінський гонщик Валттері Боттас. За дві гонки до закінчення чемпіонату британець випереджає свого напарника на 67 очок.

Таким чином, ставши шестиразовим чемпіоном світу, британський спортсмен впритул наблизився до рекорду легендарного німецького пілота Міхаеля Шумахера, у активі якого сім перемог у "Формулі-1".

Як повідомлялося раніше, Хемільтон тріумфував на Гран-прі Італії.