khet-trik-beyla-viviv-real-v-final-klubnogo-chempionatu-svitu

Хет-трик Бейла вивів "Реал" в фінал Клубного чемпіонату світу

• 8472 переглядiв

КИЇВ. 21 грудня. УНН. У другому півфінальному протистоянні Клубного чемпіонату світу в ОАЕ мадридський "Реал" стартував у змаганнях зустріччю з "Касіма Антлерс", передає кореспондент УНН.

Наприкінці тайму "гол в роздягальню" забив Гарет Бейл. Валлієць зіграв у "стіночку" із Марсело та відправив м'яч під дальню стійку. На 53 і 55 хвилинах Бейл відзначився ще двічі, знявши усі питання щодо переможця. Гол-престижу за японський клуб забив нападник Дої – 3:1.

Вартові відзначити, що валлієць став третім гравцем в історії, який забив три м'ячі в одному матчі Євроліги. До Бейла це робили тільки Кріштіану Роналду, який виступав тоді за "Реал", і Луїс Суарес за "Барселону".

Додамо також, у головному матчі змагань "королівський клуб" зіграє з "Аль-Айн" з ОАЕ.