khet-trik-kochergina-dopomig-zori-rozgromiti-ingulets

Хет-трик Кочергіна допоміг "Зорі" розгромити "Інгулець"

• 12774 переглядiв

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Завершився матч 2-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому луганська "Зоря" зіграла на виїзді з "Інгульцем", інформує УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Вже у першому таймі “Зоря” діяла насправді здорово, і майже весь час атакувала, створила чимало гольових моментів. Натомість оборона “Інгульця” періодично вражала тим, як легко давала обігравати себе опоненту, пропустивши два м’ячі від Владислава Кочергіна.

По перерві градус активності майже не спав, і голів глядачі побачили більше. Кочергін оформив хет-трик, команда з Петрового зменшила відставання в рахунку завдяки голу Сітало, втім, майже одразу “Зоря” забила вчетверте, а потім і в п’яте (відзначилися Даль Белло Фагундес і Фрімпонг), й оформила впевнену перемогу — 5:1.

Зазначимо, що це був 60-й матч Віктора Скрипника в рамках тренера в УПЛ.

Для “Зорі” дані очки стали першими в чемпіонаті. “Інгулець” залишився з нулем. Вже 8-го серпня “Зоря” прийматиме “Динамо”.