khet-trik-neymara-dopomig-pszh-zdobuti-rozgromnu-peremogu-v-lizi-chempioniv

Хет-трик Неймара допоміг "ПСЖ" здобути розгромну перемогу в Лізі чемпіонів

• 10351 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Чемпіон Франції “Парі Сен-Жермен” на стадіоні “Парк-де-Пранс” завоював першу перемогу у нинішній Лізі чемпіонів, обіграв “Црвєну Звєзду”, повідомляє кореспондент УНН.

Ударну двохвилинку в середині першої половини провели фаворити зустрічі. Головна зірка колективу Неймар майстерно реалізував штрафний, обвівши стінку та поклавши м’яч під ближню стійку. Другий м’яч також в активі бразильця, який у штрафній відпасував на Мбаппе і отримав від француза пас в протилежну сторону. Далі Неймар в один дотик пробив та виявився точним — 2:0.

До перерви парижани зняли усі питання щодо переможця. Кавані підхопив ігровий снаряд у чужому штрафному, накрутив трьох візаві та направив м’яч у ціль. Далі Тома Меньє зовнішньою стопою ноги вирізав пас на вільного Ді Марію, який і вписав своє ім’я до графи авторів забитих голів — 4:0.

По перерві команди обмінялися голами — на 70 хвилині відзначився Мбаппе, а у відповідь гол-престижу за сербів забив Марін. Однак на 81 хвилині крапку в баталії ще одним-ударом зі штрафного поставив Неймар, оформивши хет-трик — 6:1.

Відзначимо, що парижани набрали три очки у групі С, а серби залишилися з одним. В іншому поєдинку групи “Наполі” прийматиме “Ліверпуль”.