khet-trik-ronaldu-dozvoliv-portugaliyi-viyti-v-final-ligi-natsiy

Хет-трик Роналду дозволив Португалії вийти в фінал Ліги націй

• 11310 переглядiв

КИЇВ. 6 червня. УНН. Три голи Кріштіану Роналду у ворота збірної Швейцарії, включаючи два в останні три хвилини, вивів Португалію в фінал Ліги націй, передає кореспондент УНН.

В середині тайму Роналду вивів португальців вперед завдяки потужному пострілу в протихід зі штрафного воротарю Зоммеру. Рафаель Родрігес зрівняв цифри на табло на 57 хвилині. Оборонець реалізував пенальті, але Руй Патрісіу був напрочуд близьким до сейву.

Тільки в заключні миттєвості баталії Роналду ще двічі засмутив Зоммера та приніс путівку колективу до фіналу – 3:1.

Таким чином, Роналду зробив шостий хет-трик за збірну Португалії. До того ж в активі Роналду 88 голів в 157 матчах за збірну Португалії. До цього він не забивав за національну команду 349 днів.

Примітно, що швейцарці не можуть виграти в Португалії вже 50 років. Ця серія триває дев'ять матчів і включає в себе фінальну стадію Євро-2004.

Також додамо, у фіналі Португалія зіграє проти переможця матчу Нідерланди – Англія.