khet-trik-salakha-vryatuvav-liverpul-vid-vtrati-ochok-v-debyutniy-gri-novogo-sezonu-apl

Хет-трик Салаха врятував “Ліверпуль” від втрати очок в дебютній грі нового сезону АПЛ

• 8868 переглядiв

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Новачок Англійської Прем’єр-ліги “Лідс” в гостях провів поєдинок першого туру чемпіонату Англії — Прем’єр-ліга, із чинним чемпіоном “Ліверпулем”, передає кореспондент УНН.

Перший тайм виявився напрочуд результативним. Рахунок відкрив єгипетський голеадор Мохамед Салах, відзначившись з пенальті. На 12 хвилині Джек Харрісон відновив паритет завдяки обіграшу двох оборонців “мерсисайдців”. На 20 хвилині Вірджил Ван Дейк повернув лідерство “Ліверпулю” завдяки голу головою. Однак нідерландець подарував гол “Лідсу” через десять хвилин — забив Бемфорд. Команда Клоппа швидко повела у рахунку втретє у грі — Салах забив ефектний м’яч.

Півзахисник збірної Польщі Матеуш Кліх зробив рахунок 3:3 в середині другого тайму. Поляк здійснив швидкий забіг до штрафної, отримав передачу партнера і ударом зльоту засмутив Аллісона. Від сенсації в матчі врятувати “Ліверпуль” зумів Салах, який забив на 88 хвилині — 4:3.

Додамо, що в іншому поєдинку “Крістал Пелас” обіграв “Саутгемптон” — 1:0.