khet-triki-mbappe-i-kavani-prinesli-pszh-17-peremogu-u-lizi-1

Хет-трики Мбаппе і Кавані принесли "ПСЖ" 17 перемогу у Лізі 1

• 8170 переглядiв

КИЇВ. 20 січня. УНН. У зустрічі 21 туру елітного чемпіонату Франції з футболу "Парі Сен-Жермен" прийняв головного аутсайдера змагань "Генгам", передає кореспондент УНН.

Боротьби у зустрічі не вийшло. На 11 хвилині Неймар відкрив рахунок, реалізувавши передачу за спини оборонцям від Дані Алвеса. В заключну 10-хвилинку тайму почав забивати Мбаппе. Молодий форвард двічі зіграв у стіночку з Неймаром та вразив ворота в одному з моментів, а в іншому пресинг Кавані у чужій штрафній призів до оформлення Мбаппе дублю – 3:0.

Після відпочинку команда Тухеля ще додала. У підсумку хет-трик оформив Кавані та Мбаппе, дубль у Неймара, ще гол додав Мьоньє – 9:0.

Примітно, що команди займають полярні місця в чемпіонаті: "ПСЖ" заробив 53 очки після 19 проведених матчів – беззаперечний лідер, а "Генгам" тільки 14 балів (20 місце).

Як повідомляв УНН, перемога над ФК "Амьєн" дозволила "Парі Сен-Жермен" досягти унікального показника в французькій Лізі 1.