khimik-obigrav-kiyiv-basket-na-memoriali-litovki

"Хімік" обіграв "Київ-Баскет" на Меморіалі Литовки

• 9491 переглядiв

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Матчем в Миколаєві “Київ-Баскет” — “Хімік” стартував другий змагальний день Меморіалу імені Литовка, передає кореспондент УНН.

З початку баталії вийти вперед та тримати невелику перевагу вдавалося столичним гравцям. Проте наприкінці 10-хвилинки рахунок був вже нічийним — по 18-ти. Перші три хвилини другого відрізку кияни сміливо могли занести собі до активу, адже вони передували на 8 балів.

Надалі бронзовий призер України переломив хід подій та до кінця матчу диктував свої умови на паркеті проти більш молодих візаві. Під кінець перевага “Хіміка” підстрибнула до 30 очок, як наслідок розгромна звитяга команди Віталія Степановського — 96:65.

Примітно, що за киян не виступав баскетболіст з розширеного складу збірної України Павло Крутоус, а також головний тренер столичного колективу Євгеній Мурзін, який наразі займається справами у збірній.

Статистика гравців “Хіміку” — Антипов 15 очок + 7 пд, Едвін 14 + 8 пд + 7 пр, Джонс 12, Войналович 9, “Київ-Баскету” — Челован 20, Луценко 11, Мангано 10 + 5 пд.

Зауважимо, що “Хімік” має одну звитягу та 1 поразку, кияни ще не знали присмаку перемог.