khimik-zaznav-somoyi-porazki-v-lizi-chempioniv

"Хімік" зазнав сьомої поразки в Лізі чемпіонів

• 9607 переглядiв

КИЇВ. 7 грудня. УНН. У восьмому турі групового раунду баскетбольної Ліги чемпіонів южненський “Хімік” в гостях змагався із саратовським “Автодором”, повідомляє УНН з посиланням на сайт Ліги чемпіонів.

Чемпіон України відмінно почав матч, захопивши ініціативу з перших секунд гри в Саратові. Вже в першій чверті 10 очок набрав лідер “Хіміка” Джеймс Сміт, а вдалий вихід з лави енергійного Лава допоміг южненцям додати тиску в трисекундній зоні. Проте на велику перерву українці пішли в ролі тих, хто наздоганяє — 46:39.

В наступному відрізку баталії баскетболісти в зеленій формі скоротили відстань до 3 балів, але тріо американців у складі господарів (Фрейзер, Міннерат, Хантер) привели свій колектив до перемоги — 93:80.

Статистика:

“Автодор”: Міннерат 21 + 10 підбирань, Хантер 15, Колесніков 13, Биков 12 + 10 передач, Фрейзер 12 + 6 передач.

“Хімік”: Сміт 22 + 7 передач, Конєв 12, Петров 11, Лав 10.

Нагадаємо, що свій наступний матч у Лізі чемпіонів “Хімік”, у якого 1 перемога у 8 поєдинках турніру, проведе вже 3 січня на виїзді проти клубу “Катайя” з Фінляндії. “Автодор” у 9 турі групового раунду зіграє 4 січня у Туреччині проти “Каршияки”.