khimik-zdobuv-pyatu-pospil-peremogu-v-basketbolniy-superlizi-ukrayini

“Хімік” здобув п’яту поспіль перемогу в баскетбольній Суперлізі України

• 11459 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. У матчі Суперліги з баскетболу зустрілися “Хімік” та БК “Запоріжжя”, передає УНН з посиланням на ФБУ.

“Хімік” впевнено розпочав поєдинок. У першій чверті команда Віталія Степановського поступилася тільки у боротьбі під щитами і то мінімально (8 підбирань проти 9). У всіх інших аспектах южненці перемогли — 25:17 у рахунку.

Проте в другій чверті рахунок був зрівняний — 42:42. Після перерви “Хімік” зміг вирватися вперед на 9 очок. У заключній 10-хвилинці господарі втримали позитивні цифри на табло. Як підсумок, перемога южненців — 83:73.

Найкращим у матчі став Тейрел Нельсон, який набрав 20 очок та зробив 12 підбирань.

Додамо, “Хімік” здобув 5-й поспіль виграш у Суперлізі і займає 5-те місце із 7-ма перемогами загалом. “Запоріжжя” має шість виграшів.