khk-dnipro-obigrav-krizhanikh-vovkiv-ta-skorotiv-vidstavannya-vid-lidera-ukhl

ХК "Дніпро" обіграв "Крижаних вовків" та скоротив відставання від лідера УХЛ

• 7654 переглядiв

КИЇВ. 24 грудня. УНН. У Києві відбувся заключний матч 24-го туру чемпіонату Української хокейній ліги між “Крижаними Вовками” і херсонським “Дніпром”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УХЛ.

“Крижані Вовки” першими відкрили рахунок завдяки точному кидку Олексія Черемнова, але зусиллями Миколи Коляди і Микити Коваленка “Дніпро” повів у рахунку вже до кінця першого періоду. Другий період пройшов на рівних, “вовки” і “щуки” по черзі обмінялися закинутими шайбами: Микита Шабанов, Іван Золотухін, Олексій Черемнов і Олексій Янішевський збільшили свій бомбардирський рахунок.

На третій період, однак, у “Крижаних Вовків” не вистачило сил, і команда Миколи Сидорова пропустила одразу чотири шайби. У складі “Дніпра” відзначилися Микола Коляда, Руслан Ромащенко, Артем Целогородцев і Микита Макаріцкій — 8:3.

Таким чином, “Дніпро” другий матч поспіль відправив у ворота “вовків” 8 шайб і скоротив відставання від лідера “Кременчука” до 4 балів.

Зауважимо, що наступний матч регулярного чемпіонату відбудеться сьогодні, в Києві — “Крижані Вовки” зіграють з “Донбасом”.