khk-dnipro-perervav-seriyu-porazok-v-matchi-iz-pretendentom-na-chempionstvo

ХК “Дніпро” перервав серію поразок в матчі із претендентом на чемпіонство

• 15174 переглядiв

КИЇВ. 27 листопада. УНН. Сенсацією завершився єдиний матч п’ятниці в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги. Херсонський “Дніпро” перервав восьмиматчеву програшну серію, перемігши одного з головних претендентів на чемпіонство. Про це повідомляє сайт Федерації хокею України, передає УНН.

Деталі

Тривалий час обом суперникам не вдавалося відкрити рахунку, аж поки Станіслав Баснєв за 13 хвилин до завершення основного часу не вивів уперед господарів. Але гості змогли на просто відігратися, а в ту мить, коли команди подумки готувалися до овертайму, вирвали перемогу. Переможну шайбу закинув Артем Целогородцев — 1:2.

Варто зазначити, що до цього моменту “Кременчук” перемагав “Дніпро” у восьми поєдинках поспіль.