khk-donbas-svyatkuvav-drugu-rozgromnu-peremogu-v-kontinentalnomu-kubku

ХК "Донбас" святкував другу розгромну перемогу в Континентальному кубку

• 11552 переглядiв

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У Броварах завершився другий ігровий день другого раунду Континентального кубка IIHF в одному з матчів між собою зіграли “Донбас” і румунська “Корона”, інформує УНН з посиланням на сайт донеччан.

Матч почався з урочистого вкидання, яке провів голкіпер збірної України і донецького “Шахтаря” Андрій Пятов, після цього за шаленої підтримки переповненого “Терміналу” команди почали справжню битву.

“Донбас” розпочав зустріч з видалення, але відразу після того як склади вирівнялися Олександру Матерухіну вдалося відкрити рахунок. Потім дисципліна перевірила на міцність гостьову команду. Донеччани скористалися трьома поспіль вилученнями суперника, в результаті більшість снайперським кидком реалізував Клей Вілсон.

На старті другого періоду “Донбас” і “Корона” обмінялися взяттями воріт, але в цілому 20-хвилинка знову залишилася за господарями, голи на свій рахунок записали Олександр Васильєв і Айнарс Подзіньш.

Незважаючи на і так переможний рахунок, “Донбас” здолав суперника саме в заключній 20-хвилинці. Ігрове домінування і надійна гра у своїх воріт дозволила команді Сергія Вітера виграти цей ігровий відрізок з рахунком 3:0, коли відзначилися Матерухін, Коренчук та Нікіфоров.

У денному матчі “Мого” обіграв “Црвєну Звєзду” з рахунком 6:1.

Зауважимо, що підсумкова перемога 7:1 дозволила донецькій команді набрати максимум після двох ігрових днів, таким чином, вирішальна гра буде 20 жовтня — проти латвійського “Мого”.