khk-donbas-zavoyuvav-odinadtsyatu-pospil-peremogu-v-chempionati-ukrayini

ХК “Донбас” завоював одинадцяту поспіль перемогу в чемпіонаті України

• 12982 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. В рамках чемпіонату України відбувся стартовий поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ між “Донбасом” і “Краматорськом”, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Для команд цей поєдинок став історичним, так як ця перша зустріч в цьому році, яка відбулася за підтримки уболівальників на трибунах.

Початок поєдинку пройшов в рівній боротьбі, на небезпечні атаки “Донбасу” краматорчани також відповідали гострими моментами. Однак ближче до середини першої 20-хвилинки донеччанам вдалося змінити нулі на табло — Коренчук засмутив Короваєва. Ближче до кінця періоду підопічні Мікульчик пропустили другу шайбу. Після неймовірної передачі Бірюкова відзначився Сигарьов.

Другий ігровий відрізок активніше почали хокеїсти “Краматорська”, які вже на п’ятій хвилині скоротили відставання — в боротьбу “Краматорськ” повернув Геворкян. Гості протягом усього періоду більше загрожували воротам суперника, але зрівняти рахунок їм так і не вдалося. Відмінно зі своєю роботою справлявся Трифонов.

Заключна 20-хвилинка залишилася за донеччанами — Лялька, Горечішніков і Захаров по черзі відзначилися у воротах краматорчан. Підсумок зустрічі — 5:1 на користь “Донбасу”.

“Донбас” завоював 11-ту звитягу поспіль в чемпіонаті та набрав 62 очки. “Краматорськ” четвертий (45).