khk-kremenchuk-zavdav-porazki-lideru-chempionatu-ukrayini-z-khokeyu

ХК "Кременчук" завдав поразки лідеру чемпіонату України з хокею

• 15838 переглядiв

КИЇВ. 23 листопада. УНН. У Києві відбувся матч 19 туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому зустрічалися одні із лідерів сезону – "Сокіл" приймав "Кременчук", передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Перший період пройшов з невеликою перевагою господарів, яка у другому ігровому відрізку перетворилася на закинуті шайби. На 29-й хвилині Олександр Павленко реалізував чисельну перевагу киян, а за чотири хвилини першим голом у сезоні відзначився молодий форвард “Сокола” Денис Гончаренко.

На старті третього періоду “Кременчук” двічі відзначився у воротах Артура Оганджаняна, по голу на свій рахунок записали Тимур Гриценко та Давид Григорян. На 51-й хвилині Антон Кошелєв вивів “міщан” уперед, а фінальний рахунок встановив Олександр Коробов, який закинув у більшості — 2:4.

Зауважимо, що “Сокіл” зазнав першої поразки після трьох поспіль виграшів — 32 очки і перший рядок. “Кременчук” з 25 пунктами йде третім.