khk-sokil-obigrav-chinnogo-chempiona-u-pershiy-pivfinalniy-gri-chempionatu-ukrayini

ХК “Сокіл” обіграв чинного чемпіона у першій півфінальній грі чемпіонату України

• 13368 переглядiв

КИЇВ. 1 квітня. УНН. У Кременчуці своє півфінальне протистояння плей-офф УХЛ розпочали чинний чемпіон України “Кременчук” та київський “Сокіл”, передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Деталі

Перший період команди провели з нулями на табло, проте при абсолютно рівній кількості моментів. У другому періоді кияни змогли свій пресинг перевтілити в закинуті шайби — Кузьменко відправив шайбу в ворота Новицького, відкривши рахунок в матчі. Після цього команди обмінялися голами в більшості — спочатку Денискін зрівняв рахунок на табло, а потім Смирнов вдруге в матчі вивів киян вперед.

У третій двадцятихвилинці кременчужани кинули всі сили, щоб відігратися, але “Сокіл” на куражі не тільки не дозволяв “Кременчуку” відзначитися, але і провів ряд небезпечних атак, героєм яких став Новицький. І тим не менше при всіх спробах хокеїстів поміняти рахунок на табло, зробити цього так і не вдалося, а фінальна сирена зафіксувала рахунок другого періоду і першу перемогу “Сокола” в півфіналі — 2:1.