khokey-dva-khet-triki-dopomogli-donbasu-peremogti-u-naybilsh-rezultativniy-gri-sezonu

Хокей: два хет-трики допомогли “Донбасу” перемогти у найбільш результативній грі сезону

• 14930 переглядiв

КИЇВ. 28 грудня. УНН. У рамках 9-го туру хокейної Суперліги України “Краматорськ” приймав “Донбас”, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

На старті першого періоду “Донбас” влаштував холодний душ опонентам із “Краматорська”, двічі відзначившись у воротах Кирила Кучера ще до четвертої хвилини зустрічі. Через дві хвилини команди обмінялися шайбами — спочатку Микола Столяренко повернув свою команду у гру, а потім Гатіс Спруктс знову встановив різницю у рахунку у дві шайби.
На кінець періоду Артем Градович зміг знову скоротити відставання до мінімальних 2:3. З таким рахунком команди пішли на першу перерву.

На старті другої двадцятихвилинки команди обмінялися голами — на фантастичний гол Андрія Жвачкіна відповів Віталій Андрійків. Після того, як рахунок став 3:4, “Донбас” зміг перехопити ініціативу та відзначився ще раз — рахунок 5:3 на табло зробив Марк Калейниковас. А наприкінці періоду різницю в одну шайбу повернув Дмитро Кобильник.

У третьому відрізку зустрічі “Донбас” за стартові п’ять хвилин відправив у ворота “Краматорська” відразу п’ять шайб, довівши рахунок до розгромного — по дві шайби на свій рахунок записали Павло Медведєв і Андрій Сигарьов, ще гол в активі Віктора Захарова. У другій половині періоду Гліб Мальцев та Микола Столяренко змогли відіграти дві шайби, встановивши рахунок 6:10, а через хвилину хет-трик оформив Андрій Сигарьов.

До кінця матчу, який став найрезультативнішим в історії ХСУ, “Краматорськ” ще двічі відзначився у воротах “Донбасу”, встановивши підсумковий рахунок 8:11 на табло.

“Донбас” набрав 12 очок і йде першим. “Краматорськ” має шість балів.