khokey-monreal-stav-pershim-uchasnikom-pivfinalu-konferentsiyi-pley-off-kubka-stenli

Хокей: "Монреаль" став першим учасником півфіналу конференції плей-офф Кубка Стенлі

• 13920 переглядiв

КИЇВ. 8 червня. УНН. ХК "Монреаль" виграв четвертий поспіль поєдинок у "Вінніпега" в межах другого раунду плей-офф Кубка Стенлі, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.

"Монреаль" не став відкладати переможне завершення серії з "Вінніпегом", обіграв суперника і в четвертому матчі, нехай тільки за допомогою овертайму - 3:2.

Господарі домінували протягом усієї зустрічі, і рахунок 2:0 після першого періоду був цілком закономірним. Однак у другій третині управу на Кері Прайса знайшов чоловік, від якого цього очікували найменше, - захисник "Вінніпега" Логан Стенлі. За весь регулярний чемпіонат він забив всього один гол, а цього разу він зумів відзначитися двічі з інтервалом в чотири хвилини.

У результаті до кінця основного часу команди підійшли з рахунком 2:2, і лише на другій хвилині овертайму 42-й кидок по воротах Коннора Хеллебака завершив матч і серію. Автором його став Тайлер Тоффолі.

Відзначимо, що "Монреаль" став перший учасником півфіналу конференції Кубку Стенлі.

В іншому поєдинку "Бостон" поступився "Нью-Йорк Айлендерс" (4:5).