Хокей: перемога над "Краматорськом" вивела "Донбас" у лідери чемпіонату України

• 18885 переглядiв

КИЇВ. 23 листопада. УНН. У рамках 19-го туру Української хокейної ліги "Донбас" приймав "Краматорськ", повідомляє УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Деталі

Активніше матч розпочали хокеїсти “Донбасу”, впевнено атакуючи ворота Віталія Труса. Проте вже до середини періоду “Краматорськ” вирівняв гру, спробувавши свої сили у володінь Андрія Макарова. Незважаючи на велику кількість небезпечних моментів, на табло за підсумками першої двадцятихвилинки горіли 0:0.

Не вдалося командам відкрити рахунок і у другому періоді. Знову з усіх гострих атак переможцями виходили Андрій Макаров і Віталій Трус. Під завісу періоду штрафний кидок не зміг реалізувати Ілля Бабрусєв, а на другу перерву клуби знову вирушили з нулями на табло.

Фактично весь третій період команди грали на рівних і намагалися розігрувати атаки до вірного, проте відзначитися у воротах Труса та Макарова їм не вдавалося. І коли здавалося, що матч перейде в овертайм, “Донбас” зусиллями Олега Шишляннікова зміг відкрити рахунок у матчі, а через 10 секунд Гатіс Спруктс поставив результативну крапку у матчі, який завершився з рахунком 2:0 на користь донеччан.

Доповнення

“Донбас” набрав 33 бали, скористався осічкою “Сокола” та перегнав його у боротьбі за перше місце на один пункт.