khokey-vegas-zrivnyav-rakhunok-u-pivfinalniy-seriyi-kubku-stenli

Хокей: "Вегас" зрівняв рахунок у півфінальній серії Кубку Стенлі

• 13396 переглядiв

КИЇВ. 22 червня. УНН. Закинута шайба Ніколя Руа на другій хвилині овертайму і 27 сейвів Робіна Ленера принесли "Вегас Голден Найтс" перемогу над "Монреалем" в четвертому матчі серії півфіналу Кубка Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

У перші 20 хвилин “Канадієнс” перекидали суперника з рахунком 11:4, а за гольовими моментами перевершили з рахунком 5:0. Проте рахунок на табло був нульовим.

У наступних періодах команди обмінялися закинутими шайбами. За “Монреаль” це зробив Байрон, а за гостей Макнебб.

У другому матчі поспіль переможця визначив овертайм, і на цей раз більш вдалим виявився “Вегас”. Все закінчилося дуже швидко — вже через 78 секунд Руа перекинув шайбу через Прайса, завершивши настирливу атаку своєї команди (2:1).

Цитата

“Це просто неймовірно. Я завжди мріяв забити в „Bell Centre“. А зробити це в овертаймі півфінальній серії плей-офф — ще краще”, — сказав Руа, який народився недалеко від Монреаля.

Рахунок у серії став нічийним — 2:2. В іншій парі плей-офф між “Тампа-Бей” і “Айлендерс”, рахунок також 2:2.