khokey-zbirna-ukrayini-provela-drugiy-poyedinok-na-turniri-v-ugorschini

Хокей: збірна України провела другий поєдинок на турнірі в Угорщині

• 24808 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Збірна України з хокею мінімально поступилася в другому матчі Меморіалу Тамаша Шаркозі господарям турніру угорцям. Про це інформує УНН з посиланням на пресслужбу ФХУ.

Як і в попередньому матчі, “жовто-блакитна” команда пропустила швидку шайбу. Суперники майже миттєво розіграли більшість. Але так само швидко свою першу чисельну перевагу після невдовзі реалізувала й українська команда. То Андрій

Міхнов, вийшовши на ворота справа, елегантно перехитрив воротаря суперників кидком у ближній верхній кут.

У другому періоді українцям було важко створювати опонентам конкуренцію з огляду на те, що наші хокеїсти заробили відразу 14 хвилин штрафу.

У цій ситуації треба особливо відзначити воротаря Олега Петрова, який провів прекрасний матч і заслужено був визнаний у складі збірної України найкращим. Не врятував у другому періоді Олег лише раз. То коли Вілмос Ґалло й забив у форматі 5×3 забив, як виявилося, переможну шайбу — 2:1.