khokeyisti-anakhaymu-perervali-12-matchevu-seriyu-porazok-u-nkhl

Хокеїсти "Анахайму" перервали 12-матчеву серію поразок у НХЛ

• 8057 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. “Анахайм Дакс” у виїзній баталії проти “Міннесоти Вайлд” зупинив лічильник з 12 поспіль поразок в регулярному чемпіонаті НХЛ, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Ліги.

Дякувати “Дакс” повинні в першу чергу воротареві Джону Гібсону, який зробив 37 сейвів і оформив другий шатаут в сезоні. Для “Анахайма” перемога стала першою починаючи з 17 грудня і була подвійно важливою, тому що була здобута над прямим конкурентом у боротьбі за плей-оф.

Всі три шайби “Дакс” закинули за перші вісім хвилин першого періоду — відзначилися Адам Хенрік, Рікард Ракелль і Брайан Гіббонс.

“Для всіх це велике полегшення. Особливо для хокеїстів. Хлопці грали добре, віддавалися справі, але не отримували по заслугах. Все це призводило до сумних думок і нервозності. Сподіваюся, що тепер ми зможемо залишити це позаду і показувати стабільний хокей, який буде приносити нам очки”, — сказав тренер “Анахайма” Ренді Карлайл.

Зауважимо, що команди зрівнялися за здобутими очками (по 49) і займають 8-10 місця у Західній конференції поділяючи їх із “Едмонтоном”. Лідером тут йде “Калгарі” (65 балів) та “Вінніпег” (64).