khokeyisti-dnipra-v-overtaymi-zavdali-porazki-khk-kremenchuk

Хокеїсти "Дніпра" в овертаймі завдали поразки ХК "Кременчук"

• 6316 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. У Кременчуці відбувся заключний поєдинок 32-го туру Української хокейної ліги в якому лідер першості, херсонський “Дніпро”, в овертаймі виграв у місцевого “Кременчука”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу чемпіонату.

Зустріч першої та третьої команди чемпіонату видалася бойовою — ніхто не хотів поступатися. Тому обидва колективи в першу чергу думали про захист власних володінь. Стартовий період більше запам’ятався вилученнями і боротьбою на кожній ділянці льоду, ніж гострими гольовими моментами. Як підсумок — справедливі нулі на табло.

Друга 20-хвилинка не сильно відрізнялася від першої: команди діяли до помилки свого суперника. Ініціатива відходила по черзі від одного клубу до іншого. І все-таки господарі майданчика забили на останній хвилині періоду. Віктор Тютченко втік в контратаку, відпасував на Артема Шиманського, який точно кинув у дальній кут воріт Олега Петрова — 1:0.

Херсонці кинули всі сили в атаку після перерви. Оборона “Кременчука” стримувала натиск опонентів більше половини періоду, проте гравці “Дніпра” добилися свого. Андрій Жвачкін з передачі Миколи Коляди зрівняв рахунок за чотири з половиною хвилини до фінальної сирени. Прикінцеві моменти поєдинку пройшли в гострій боротьбі, але результат на табло більше не змінювався.

Рахунок 1:1 означав те, що в четвертий раз з семи поєдинків командам потрібно було виявляти найсильнішого в овертаймі. У додатковий час набагато ближче до перемоги були підопічні Дмитра Підгурського: спершу воротар господарів Микита Гордюшин парирував буліт після фолу Олексія Зайцева, а потім врятував свою команду після виходу один на один від Миколи Коляди. Втретє голкіпер був безсилим — Кирило Бондаренко вдало зіграв на добиванні і приніс своєму клубу таку потрібну перемогу (2:1).

Зауважимо, відрив “Дніпра” від “Донбасу” склав три очки, але у донеччан гра в запасі. Наступні матчі в рамках чемпіонату УХЛ відбудуться 26 січня: “Білий Барс” зіграє з “Дніпром”, а “Донбас” прийме “Льодяних Вовків”.

Додамо також, “Дніпро” з 76 очками має три пункти відриву над “Донбасом”, а “Кременчук” з 69-ма йде 3-м.