khokeyisti-donbasu-vsome-pospil-obigrali-khk-kremenchuk

Хокеїсти "Донбасу" всьоме поспіль обіграли ХК "Кременчук"

• 9968 переглядiв

КИЇВ. 22 січня. УНН. Сьома зустріч “Донбасу” і “Кременчука” в сезоні УХЛ завершилася черговою перемогою лідера змагань, інформує УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Центральний поєдинок туру стартував з активних атак обох команд. І тільки надійна гра воротарів Богдана рятувала становище. Рахунок вдалося відкрити вже під кінець першого періоду — Віталій Лялька потужно відправив ігровий снаряд прямо під щитками голкіпера “городян”.

На старті другого періоду кременчужани небезпечно атакували ворота гостей, проте відіграти пропущену шайбу господарям так і не вдалося. В середині другої двадцятихвилинки Александр Костіков пробілися. В італія Власенко, подвоївши перевагу своєї команди. Скориставшись помилкою воротаря, Микита Коваленко закинув третю нерозділене шайбу в ворота підопічних Олександра Савицького.

Хоч “Кременчук” і пресингував гостей, намагаючись наздогнати донеччан, але удача була не на їхньому боці і відкрити рахунок для своєї команди “городянам” так і не вдалося. На заключних хвилинах поєдинку Олексій Ворона віддав класну передачу на Ярослава Свищева, який відправив ігровий снаряд у сітку воріт, встановивши рахунок 0:4.

Таким чином," Донбас" здобув сьому поспіль перемогу над “Кременчуком” і в нинішньому сезоні і ще більше зміцнив своє лідерство.

Як раніше повідомляв УНН, хокеїсти "Донбасу" встановили рекорд перемог чемпіонатів України.