khokeyisti-mkhk-dinamo-zaznali-porazki-vid-lidera-ukhl-dnipra

Хокеїсти МХК "Динамо" зазнали поразки від лідера УХЛ "Дніпра"

• 8320 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Сьомий тур чемпіонату України — чемпіонату Української хокейної ліги стартував у Харкові, де місцеве МХК “Динамо” приймало лідера турнірної таблиці “Дніпро”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу змагань.

З початку зустрічі херсонці заволоділи ігровою перевагою і фактично відразу Тимура Мамедова — на четвертій хвилині Микита Коваленко добре відіграв на добиванні після кидка Івана Золотухіна, а в середині періоду Микита Макарицький збільшив рахунок на табло, зробивши рахунок 0:2 на користь “Дніпра”.

МХК “Динамо” в свою чергу, змогло тільки змусити понервувати голкіпера команди супротивника, але до гольових результатів свої атаки підопічні Олександра Сеуканда так і не довели.

І тільки в другій двадцятихвилинці у відповідь на шайбу Микити Коваленко, який таким чином оформив дубль, Микита Олійник зміг пробити Олега Петрова, і скоротити відставання між командами. У другому періоді помітно активізувалися харків’яни, але все ж їх помилки знову і знову приводили до небезпечних моментів біля воріт Мамедова.

У заключному періоді херсонська команда тільки нарощувала свій пресинг, що відбилося і на табло — Роман Мацейко закинув четверту шайбу в ворота Мамедова, встановивши остаточний рахунок 1:4.

Відзначимо, що “Дніпро” з 19 балами втримує впевнено перший рядок в чемпіонаті.

Зауважимо, що сьогодні сьомий тур УХЛ своїми зустрічами продовжать “Крижані Вовки” і “Кременчук”, а потім “Донбас” зустрінеться з “Білим Барсом”.