kidok-mishuli-prinis-dnipru-peremogu-u-pershiy-gri-chvertfinalu-kubku-ukrayini

Кидок Мішули приніс "Дніпру" перемогу у першій грі чвертьфіналу Кубку України

• 6510 переглядiв

КИЇВ. 27 грудня. УНН. БК “Запоріжжя” у домашньому матчі приймав “Дніпро” в рамках першого раунду чвертьфінального протистояння Кубка України з баскетболу, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Запоріжці вдаліше розпочали матч, впевнено вигравши стартову чверть. Команда Плеханова відпрацювала у захисті дозволивши набрати супернику лише 11 очок за чверть. У другій десятихвилинці перевага господарів на відрізку сягнула максимальних 12 очок, але Мішула двома влучними дальними не дозволив супернику втекти далеко. Господарі грали агресивніше та енергійніше, а “Дніпру” у “фарбі” явно не вистачало не тільки Тимофеєнка, а й Фесенка, який цей матч пропускав.

У другій половині команди дедалі більше почали нагадувати про те, чому цей матч має статус дербі. Гра стала більш жорсткою та контактною і за таких умов комфортніше себе на паркеті почував “Дніпро”, який програючи по ходу матчу 12 очок, зумів не тільки повернутись до гри, а й на старті заключної чверті отримати 6 очок переваги.

Декілька разів лідер матчу змінювався протягом заключної чверті, а визначився його переможець в останній атаці. Олександр Мішула взявся вирішувати ситуацію за рівного рахунку і, коли здавалося б, втратив усі шанси на нормальну атаку, влучив просто фантастичний кидок. Захисник Дніпра, опинившись в результаті дабл-тіму у пастці, метрів з дев’яти викинув м’яча в бік кільця і від щита влучив переможний триочковий — 70:73.

Мішула, до речі, реалізував 9 з 17 триочкових і став найрезультативнішим гравцем матчу з 28 очками в активі.

Зауважимо, що матч-відповідь команди зіграють 5 січня вже у Дніпрі.