kiyiv-basket-zdobuv-drugu-peremogu-nad-debyutantom-superligi

“Київ-Баскет” здобув другу перемогу над дебютантом Суперліги

• 13058 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. БК “Київ-Баскет” святкував перемогу у другому товариському поєдинку проти “Тернополя”, передає кореспондент УНН.

У перші 5 хвилин гри киянам вдався ривок 16:6. Наставник “Тернополя” Дмитро Забірченко взяв тайм-аут. Після цього гості відповіли власним ривком 11:0. Надалі на паркеті точилася рівна гра, тривали “баскетбольні гойдалки”. Однак у вирішальний відрізок матчу більш іменитий клуб пішов у відрив та завершив зустріч на свою користь — 97:88.

Статистика гравців:

“Київ-Баскет”: Мейсі 15 очок, Джейкобсон 14 + 9пд, Ковальов 12, Близнюк 5, Сахнюк 2; Павлов 17о + 5пд, Мішула 16, Крутоус, 13, Сидорук 3, Коренюк, Тамм.

“Тернопіль”: Боуві 15о + 5пр, Каррінгтон 11о + 7пд, Тищенко 11, Агафонов 6, Головчик; Югба 17о + 7пд, Кальниченко 13, Буренко 11, Сандул 3, Бережний 1, Подковиров.

Зауважимо, що у першій зустрічі цих команд кияни з рахунком 88:78.