klub-fonseki-zavdav-porazki-napoli-v-seriyi-a

Клуб Фонсеки завдав поразки "Наполі" в Серії А

• 9350 переглядiв

КИЇВ. 3 листопада. УНН. Римська "Рома" обіграла "Наполі" на "Олімпіко" в матчі 11-го туру чемпіонату Італії, повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі м'яч одного разу побував у сітці воріт неаполітанців - автор голу Дзаньоло. Хоча ігровий снаряд міг потрапити до сітки опонентів і вдруге, адже з пенальті не зумів забити Коларов.

Що не вдалося Коларову у першій половину, вдалося Верету, який відзначився з пенальті (55 хв). Інтригу у гру повернув польський нападник "россонері" Мілік. Проте на більше "мі ланців" не вистачило – 1:2.

Примітно, що Четін отримав червону картку на 90 + 5 хвилині і залишив господарів у меншості.

Додамо, що командна колишнього наставника "Шахтаря" Паулу Фонсеки у турнірній таблиці Серії А піднялася на 3-е місце, набравши 22 очка. "Наполі" (18) - на 7-му місці.