klub-gladirya-zdobuv-trinadtsyatu-pospil-peremogu-v-lizi-chempioniv-fiba

Клуб Гладиря здобув тринадцяту поспіль перемогу в Лізі чемпіонів ФІБА

• 8770 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. Французький “Монако” баскетболіста збірної України Сергія Гладиря перемогло вдома в рамках матчу 13-го туру групового раунду Ліги чемпіонів ФІБА, інформує УНН з посиланням на сайт турніру.

Поєдинок 13-го туру групи А проти іспанської “Мурсії” закінчився з рахунком 83:75.

Свінгмен збірної України вийшов у стартовому складі “монегасків” і відіграв 19:13 хвилини. Статистика спортсмена становить 10 очок (3/6 двоочкові, 1/4 триочкові, 2/2 штрафні), 7 підбирання, 1 перехоплення при 4 фолах. Рейтинг ефективності склав “+13”.

Таким чином, “Монако” здобуло вже 13-ту перемогу поспіль і не програли жодної зустрічі в турнірі.

Додамо, що екс-баскетболіст “Дніпра”, гравець юніорської збірної України Ісуф Санон провів 15:35 хвилини у складі словенської “Олімпії” у рі проти грецького “АЕКу” (71:80). Українець здобув 2 очки і по 1 перехопленню, передачі, підбиранню і блок-шоту.