klub-pivzakhisnika-shveda-svyatkuvav-peremogu-na-starti-kvalifikatsiyi-ligi-chempioniv

Клуб півзахисника Шведа святкував перемогу на старті кваліфікації Ліги чемпіонів

• 8279 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. Шотландський "Селтік" атакувального півзахисника збірної України Мар’яна Шведа провів свій перший офіційний поєдинок у сезоні-2019/2020, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

У рамках першого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів шотландська команда в Сараєві зустрілася із однойменним ФК.

Чемпіон Шотландії пропустив першим на 29 хвилині, але до перерви зрівняв рахунок завдяки голу Джонстона. На старті другої частини гри відзначився Едуард, а наприкінці баталії Сінклер забив гол п'ятою та довів рахунок до 3:1 на користь "Селтіка".

Зауважимо, що український футболіст не взяв участі в матчі через пошкодження, якого він зазнав на одному з тренувань.

Додамо, матч-відповідь пройде 17-го липня.