klub-upl-rozgromiv-u-sparingu-predstavnika-niderlandiv

Клуб УПЛ розгромив у спарингу представника Нідерландів

• 13072 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Контрольний поєдинок четвертої команди Нідерландів минулого сезону “АЗ Алкмара” і ФК “Олександрія” завершився з рахунком 0:3, передає кореспондент УНН.

Перехоплення та швидкий вихід футболіста “олександрійців” на воротаря нідерландців закінчився грубою грою стража воріт і призначенням пенальті. 11-метровий на 21 хвилині успішно реалізував Дмитро Гречишкін.

На старті другого тайму ще один швидкий випад “Олександрії” обернувся справжньою пожежею у карній зоні суперника. У підсумку після серії ударів результативний постріл завдав Олексій Довгий (2:0). Розгромний рахунок 3:0 встановив Кирило Ковалець — закинув м’яч за комірець воротарю.

Склад “Олександрії”: Олег Білик, потенційний новачок, Гліб Бухал, Владислав Бабогло, Валерій Лучкевич, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Кирило Ковалець, Артем Сітало, Максим Задерака, Євген Протасов.

Додамо, що раніше “Олександрія” опублікувала список спаринг партнерів на збір в Нідерландах.