klub-zi-shvetsiyi-stav-triumfatorom-khokeynoyi-ligi-chempioniv

Клуб зі Швеції став тріумфатором хокейної Ліги чемпіонів

• 14570 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. У чеському місті Градец-Кралове відбувся фінал Хокейної ліги чемпіонів сезону-2019/20, в якому шведська "Фрелунда" обіграла "Маунтфілд", повідомляє УНН з посиланням на сайт УХЛ.

Господарі активно розпочали поєдинок і вже на сьомій хвилині скористалися більшістю, закинувши шайбу. Це Коукал реалізував свій момент. Потім господарі виглядали цікавіше гостей, поки шведи не реалізували своє більшість — шайбу закинув Ялмарссон. Після цього Фріберг і Сандстрем своїми несподіваними для захисту господарів кидками істотно збільшили рахунок. У наступних двох періодах чехи намагалися зрівняти рахунок, але безуспішно — 3:1.

Варто відзначити, що “Фрелунда” стала 4-кратним переможцем ЛЧ. Клуб вигравав Лігу чемпіонів в 2016, 2017 і 2019 роках. При цьому, починаючи з початку заснування турніру в 2014 році, щорічно в фіналі грала команда з Чехії.