klub-zozuli-provede-match-vidkrittya-ispanskogo-futbolu-pislya-pandemiyi-koronavirusu

Клуб Зозулі проведе матч-відкриття іспанського футболу після пандемії коронавірусу

• 9942 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. Матч між "Райо Вальєкано" і "Альбасете", який був перерваний після першого тайму через образи на адресу українця Романа Зозулі, стане першим після відновлення футболу в Іспанії, повідомляє УНН з посиланням на сторінку Королівської футбольної федерації Іспанії ("RFEF") в Twitter.

Після того, як в Іспанії прийняли рішення дограти сезон, Федерація футболу також визначила і дату догравання матчу Сегунди.

Другий тайм матчу, який стартував минулого року, буде дограним за порожніх трибун 10 червня. Рахунок після першого тайму в матчі зафіксований нічийним (0:0).

Додамо, що за підсумками 31 туру “Альбасете” в Сегунді веде боротьбу за виживання — 35 очок і 18 рядок.