kolos-viyshov-peremozhtsem-iz-rezultativnogo-sparingu-v-turechchini

"Колос" вийшов переможцем із результативного спарингу в Туреччині

• 11164 переглядiв

КИЇВ. 3 лютого. УНН. ФК "Колос" завершив серію контрольних матчів на навчально-тренувальному зборі в Туреччині, повідомляє УНН з посиланням на сайт "Колосу".

Що відомо

Представник Української Прем'єр-ліги переграв казахстанський "Атирау" з рахунком 3:2.

У ковалівців дублем відзначився Павло Оріховський, ще один м’яч забив капітан Віталій Гавриш. Примітно, що усі голи хлопці провели у другій половині. "Колос" пропустив на сьомій хвилині після подачі з кутового, проте надалі перевага українців не викликала сумнівів. Активним був Мамаду Данфа, який постійно ніс загрозу з флангу.

До перерви забити не вдалося, а одразу після відпочинку Гавриш рахунок зрівняв, дотепно зігравши після рикошету. У середині другого тайму команди обмінялися забитими м’ячами (Оріховський скористався передачею Дениса Антюха), а переможний гол Оріховський провів на останній хвилині з пенальті (точку заробив Володимир Лисенко).

Примітно, що "Колос" завершив сесію спарингів у Туреччині, а третього лютого завершить і навчально-тренувальний збір.