komanda-basketbolista-o-lenya-finiks-postupilasya-bk-san-antonio

Команда баскетболіста О.Леня "Фінікс" поступилася БК "Сан-Антоніо"

• 7170 переглядiв

КИЇВ. 29 грудня. УНН. У 32 поєдинку "Фінікс Санс" в регулярному чемпіонаті НБА клуб українця Олексія Леня зустрічався в Техасі із місцевим "Сан-Антоніо Сперс", передає кореспондент УНН.

З початку зустрічі господарі захопили ініціативу та повели у рахунку, проте в другій чверті ситуація на паркеті змінилася і на велику перерву команди пішли з результатом 64:58 на користь "Санс". Починаючи з третього відрізку баталії фаворит протистояння "Сан-Антоніо" переломив хід та довів матч до переможного кінця – 119:98.

О.Лень отримав 19:54 хвилини ігрового часу і відзначився 6 очками (2/4 двоочкові, 2/2 штрафні), 5 підбираннями, 3 передачами, 1 перехопленням при 3 фолах.

Нагадаємо, що "Фінікс" продовжує знаходитися на останньому місці Західної конференції НБА – 9 перемог і 23 поразки.

Як повідомляв УНН, О.Лень потрапив до топ-50 найкращих легіонерів НБА.