komanda-udo-peremogla-na-chempionati-svitu-z-bagatoborstva-tilookhorontsiv-bodyguard-2018

Команда УДО перемогла на Чемпіонаті світу з багатоборства тілоохоронців “Bodyguard-2018”

• 13929 переглядiв

КИЇВ. 24 вересня. УНН. Сьогодні команда Управління державної охорони України стала переможцем ІХ Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців “Bodyguard-2018”, що проходив 22 — 24 вересня у Грузії, передає УНН із посиланням на прес-службу УДО.

За перемогу й звання чемпіонів змагались найкращі тілоохоронці з 10 країн світу: України, Німеччини, Білорусі, Молдови, Болгарії, Грузії, Румунії, Китаю, Казахстану та Йорданії.

За результатами безкомпромісної боротьби обидві команди, які представляли Управління державної охорони України, потрапили в четвірку лідерів: перше місце завоювала збірна команда УДО України, третє місце розділили між собою служба безпеки Президента УДО України та команда Грузії, які поступились лише кількома балами команді Молдови з її другим місцем.

Програма Чемпіонату охоплювала весь комплекс основних напрямків, пов’язаних із практикою особистої охорони.

У перший день змагань, 22 вересня, учасники демонстрували уміння долати смугу перешкод на автомобілі, навики володіння технікою і тактикою пішого супроводження охоронюваної особи, а також виконання прийомів рукопашного бою.

Наступного дня на тілоохоронців чекав один із найважливіших етапів Чемпіонату: учасники визначали кращих у стрільбі під час пішого супроводження охоронюваної особи, швидкісній стрільбі з різних положень і з автомобіля під час руху, а також змагалися у виявленні вибухонебезпечних предметів у транспортному засобі.

І вже сьогодні, 24 вересня, на завершальному етапі боротьби, команди змагалися в наданні першої медичної допомоги охоронюваній особі та її евакуації.