konoplyanka-dopomig-shalke-perervati-bezvigrashnu-seriyu-klubu-v-bundeslizi

Коноплянка допоміг "Шальке" перервати безвиграшну серію клубу в Бундеслізі

• 10031 переглядiв

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Півзахисник збірної України Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі “Шальке” в останньому перед зимовою перервою матчі, проти “Штутгарта”, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Поєдинок, що відбувався на полі суперника гельзенкірхенців, закінчився перемогою гостей із рахунком 3:1, а наш футболіст відіграв 73 хвилини і взяв активну участь у першому голі своєї команди.

Наразі, маючи в активі 18 очок, “Шальке” посідає 13-у сходинку в турнірній таблиці Бундесліги.

Перший матч чемпіонату у 2019 році “кобальтові” проведуть 20 січня вдома проти “Вольфсбурга”.

Додамо, що в цьому сезоні Коноплянка провів у складі “Шальке” 14 матчів, в яких відзначився двома результативними передачами.