konoplyanka-oformiv-gol-i-rezultativniy-pas-u-gri-bundesligi

Коноплянка оформив гол і результативний пас у грі Бундесліги

• 9042 переглядiв

КИЇВ. 23 квітня. УНН. У протистоянні 31-го туру німецької Бундесліги, в якому “Шальке” грав на виїзді в Кельні, футболіст збірної України Євген Коноплянка продемонстрував результативні дії, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Вінгер збірної з’явився у стартовому складі гостей і вже на 5-й хвилині націлену флангову передачу гравця збірної України перетворив на гол Брель Емболо. А на 24-й Коноплянка забив сам, і ще в першому таймі мав робити щонайменше хет-трик. Зрештою, Євген відіграв 64 хвилини, а його команда не змогла дотиснути “Кельн” — 2:2.

Зазначимо, що при 56 очках в активі, “Шальке” йде на другій позиції у турнірній таблиці чемпіонату Німеччини.

Додамо, що в цьому сезоні Коноплянка провів у складі гельзенкірхенців 27 матчів, в яких забив шість голів та віддав п’ять гольових передач.