konoplyanka-vzyav-uchast-u-pershiy-gri-shalke-v-lizi-chempioniv

Коноплянка взяв участь у першій грі "Шальке" в Лізі чемпіонів

• 13018 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. Гельзенкірхенське “Шальке” українця Євгена Коноплянки провів свій перший матч в рамках групового етапу Ліги чемпіонів 2018/19. Матч проти “Порту” відбувся на “Фельтінс-Арені”, інформує УНН з посиланням на сайт “кобальтових”.

Господарі почали зустріч впевнено і енергійно. Було помітно, що команда Доменіко Тедеско хоче нарешті перервати невдалий тренд і успішно стартувати в найпрестижнішому клубному турнірі. Без м’яча “кобальтові” демонстрували колективний пресинг, не дозволяючи португальцям спокійно розігрувати м’яч на своїй половині поля. Однак на 11-й хвилині гельзенкірхенці отримали неприємну ситуацію: головний суддя призначив у ворота “Шальке” пенальті після того як м’яч потрапив в руку Налдо. Але як це вже не раз бувало, Ральф Ферманн виручив свою команду: Алекс Теллес пробив в правий кут, куди і стрибнув капітан “Шальке”, блискуче парирував удар.

Після призначеного пенальті німці трохи сторопіли і якийсь час не вживали активних атакуючих дій. З плином часу підопічні Тедеско взяли гру під контроль, але в атаці і раніше не вистачало креативності та точного завершального удару. “Порту”, правда, в атаці теж практично нічого не демонстрували.

На початку другого тайму португальці дозволили “шалькерам” взяти контроль над м’ячем, але господарі поля не змогли отримати з цього дивіденди. На 54-й хвилині чудеса реакції знову довелося проявити Ральфу Ферманну після того, як Абубакар непогано пробив головою з семи метрів. Поступово “Шальке” посилили тиск на ворота суперника і на 64-й хвилині в результаті швидкої контратаки відкрили рахунок. Набіль Бенталєб біля своєї штрафної видряпав м’яч і видав зрячу передачу в напрямку МакКінні. Американець швидко оцінив ситуацію і викотив м’яч на хід Емболо — швейцарець підробив ігровий снаряд і другим дотиком закотив його в ворота — 1:0.

Радість господарів тривала недовго. На 75-й хвилині головний суддя знову призначив пенальті у ворота “Шальке” після фолу Налдо. Цього разу до м’яча підійшов Отавіо, який холоднокровно вразив кут воріт. Незважаючи на всі старання м’яч в сітку “Порту” вдруге так і не залетів. “Шальке” стартує в Лізі чемпіонів з нічиєї 1:1.

Варто відзначити, що наш Коноплянка першим вийшов на заміну у складі “Шальке”, змінивши на 65 хвилині німця Ута, але завершив гру без результативних дій.